Hungarian HornTales
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian HornTales

Roleplay for us!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Eredeti Karakterek

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Eredeti Karakterek Empty
PostSubject: Eredeti Karakterek   Eredeti Karakterek EmptySun Sep 18, 2011 10:29 am

Akinek van kívánsága, hogy milyen, a könyvben is szereplő embert vállalna el, az ne tartsa magában! Először a tanárokat osztjuk el.

Mindenki legyen a karakterekkel nagyon könyvhű, úgy szórakoztatóbb a játék és a viták is elkerülhetők. I love you

Eddig ami biztos:

Severus Snape - Ági
Albus Dumbledore - én


Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Rosalie Pryde

Rosalie Pryde


Posts : 48
Join date : 2011-09-21
Age : 26

Eredeti Karakterek Empty
PostSubject: Re: Eredeti Karakterek   Eredeti Karakterek EmptyWed Sep 21, 2011 8:46 am

Nem tudom, hogy beletartozik-e a tanárok közé, de én szívesen vállalnám Friccset. Vagy ha nem jó, akkor Trelawney-t. Smile
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Eredeti Karakterek Empty
PostSubject: Re: Eredeti Karakterek   Eredeti Karakterek EmptyWed Sep 21, 2011 9:37 am

Hogyne tartozna! Jöhet Friccs is. Smile

Akkor Friccs és Trelawney (jó választás!) fel vannak jegyezve.
Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Eredeti Karakterek Empty
PostSubject: Re: Eredeti Karakterek   Eredeti Karakterek EmptyWed Sep 21, 2011 11:36 pm

Én elvállalom McGalagonyt.
Kik azok a tanárok, akiket még fontosnak tartotok szétosztani?
Meg lehet jó lenne kitalálni, hogy kb mikor játszódik a történet, csak hogy tudjuk, hogy ki a sötét varázslatok kivédése tanár Smile vagy az itt nem számít?
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Eredeti Karakterek Empty
PostSubject: Re: Eredeti Karakterek   Eredeti Karakterek EmptyThu Sep 22, 2011 1:24 am

Én akartam McGalagonyt, de lemondok a javadra. Wink

Igazából bárki szóba jöhet, aki majd a történetek szempontjából fontos lehet... szóval tényleg bárki, ez csak rajtatok múlik. Azért gondoltam először a tanárokra, mert lehet lesznek órák, ilyesmi és akkor ők feltétlenül kellenek. A többiek meg majd jönnek, mikor a történetben valaki úgy kívánja ott a helyük.

Lehet, hogy ahány történet van, annyi féle időben játszódik. Viszont, ha szeretnétek fixálni azt is lehet... Ágival tárgyalj ez ügyben, nem tudom neki mi a véleménye. Smile
Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Zora Reed

Zora Reed


Posts : 57
Join date : 2011-09-21
Age : 34

Eredeti Karakterek Empty
PostSubject: Re: Eredeti Karakterek   Eredeti Karakterek EmptyThu Sep 22, 2011 2:00 am

Jajj, nekem annyira nem fontos McGalagony, csak mondani akartam valamit. Ha te akartad, akkor inkább legyen a tiéd! Smile
Nekem jó lesz mondjuk Flitwick, ha még nem foglalt. Very Happy

Nekem úgy tetszene, ha több időben játszódnának a történetek. De várjuk meg Ági mit mond. Smile
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Eredeti Karakterek Empty
PostSubject: Re: Eredeti Karakterek   Eredeti Karakterek EmptyThu Sep 22, 2011 2:27 am

Szerintem is az a változatosabb! Meg akkor nem kell összeegyeztetni mindent. Ágnes kisasszony majd megnyilatkozik.

Jó, akkor én lecsapok utólagos engedelmeddel Minervára! Very Happy
Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Eredeti Karakterek Empty
PostSubject: Re: Eredeti Karakterek   Eredeti Karakterek EmptySun Sep 25, 2011 1:45 am

Ugye lecsaphatok Bimba professzorra? Remélem nem foglalt. Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Eredeti Karakterek Empty
PostSubject: Re: Eredeti Karakterek   Eredeti Karakterek EmptySun Sep 25, 2011 2:01 am


Úgy tudom még szabad! (Ha elfelejtettem volna, hogy valakié sikítsatok!) Enikőnek lesz Flitwick még, az biztos, Áginak Mrs. Norris.

Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Pomona Bimba

Pomona Bimba


Posts : 5
Join date : 2011-10-01
Location : Hogwarts

Eredeti Karakterek Empty
PostSubject: Re: Eredeti Karakterek   Eredeti Karakterek EmptySat Nov 05, 2011 6:04 am

Pomona Bimba professzor a Roxfort gyom- és gyógynövénytan tanára és a Hugrabug ház feje. Kedves, mosolygós, gömbölyded, borzas hajú nő, akinek a ruhája és süvege mindig koszos. Kedvenc trágyája a sárkánykomposzt. Születésének ideje nem ismert.
Back to top Go down
Sponsored content





Eredeti Karakterek Empty
PostSubject: Re: Eredeti Karakterek   Eredeti Karakterek Empty

Back to top Go down
 
Eredeti Karakterek
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Saját Karakterek Története

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hungarian HornTales :: Saját és Eredeti Karakterek-
Jump to: