Hungarian HornTales
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hungarian HornTales

Roleplay for us!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Roxfort - Kviddics pálya

Go down 
+2
Voldie
Rosalie Pryde
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Kviddics pálya - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya - Page 2 EmptyTue Jan 24, 2012 7:34 am

*Figyeli Zorát, ahogy a pályán kutakodik, majd hirtelen megáll*

Chassy! Merlin jó büdös gatyája, hogy találta meg ilyen gyorsan?!
Nem... Zora nem tenne ilyet.
Zora bármit megtenne, ha szabályokról van szó.
Mégiscsak a barátunk... Nem tenné!


*Zora hátra kiált* Tanár úr itt vannak!

*Hitetlenkedve bámul magaelé*

Francba!

Chassy gyerünk, találj ki valamit, vagy végünk...
Hol van Cecilia, mikor szükségünk lenne rá?! Ha valami felfordulást keltene akastélyban az lenne az utolsó esélyünk, hogy ezt ma megússzuk...








Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Kviddics pálya - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya - Page 2 EmptyFri Jan 27, 2012 8:30 am

Ajjaj, én sem úszom meg szárazon. Szerintem tudták, hogy valahogy én sem maradok ki a balhéból... A mindenségit neki! Inkább én, mint ők! Kevesebb pontot vonnak le, ha csak egy ember csinál balhét, addig is Chassyék megléphetnek, másnap meg röhögünk egy jót ezen az egészen. Ha keverek valami jó büdöset... Valami olyat, hogy robbanjon! Pfú, egyenest Piton professzor orra alá!! De jó lesz! Very Happy

*ismét magában kuncog, najó, félhangosan*
*jószokásához híven most is nála vannak a bájitalok és főzetek készítéséhez szükséges anyagok*
*kis farkasölőfüvet önt futkárloboncoldatba*

Pfújj de büdös!

*fintorog, befogja az orrát*

Mi van, ha én ezt meggyújtom? Felrobban, hát persze, ennyire hülye nem lehetek! Very Happy
Back to top Go down
Voldie
Admin
Voldie


Posts : 107
Join date : 2011-09-17
Age : 37
Location : Hogwarts

Roxfort - Kviddics pálya - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya - Page 2 EmptySat Mar 10, 2012 12:05 pm


*éppen azon gondolkodik, hogy ez az együttműködés Rosalie-val nem lesz egyszerű, mikor hatalmas robbanás rázza meg a kastélyt és a Tiltott Rengeteg fáiról egész madársereg reppen fel rémülten. Nem kevés halványlila füst ömlik ki az egyik emeleti alblakból*

Cecilia..? Rolling Eyes

*A tanársereg úgy dönt Zorára hagyja a további keresést, és megbízzák, ha találna valakit, azonnal kísérje fel a kastélyba Piton professzor szobájához*

*Rosalienak súgja hitetlenkedve*
Elmennek... csak Zora marad!

Remélem Cecilia már jól elbújt, vagy visszament a klubhelységbe és kitalált egy jó alibit....

Back to top Go down
https://hungarianhorntales.rpg-board.net
Cecilia Blake

Cecilia Blake


Posts : 56
Join date : 2011-09-24
Age : 26
Location : Hogwarts

Roxfort - Kviddics pálya - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya - Page 2 EmptyThu Mar 15, 2012 6:32 am

A fenébe, szegény madarak... Azt hittem, egyenest telibe találom Piton professzor hórihorgas orrát...

*kuncog*
*figyeli a kviddicspályát*
*szívesen felkiáltana diadalittasan, de mivel nem teheti, beéri suttogással*

Ezazzz!!!



Jól van, ha nem is találtam telibe Pitont, legalább csináltam egy kis kalamajkát.
Nos, ideje eltűnni, mielőtt magamnak is bajt csinálok...


...remélem, Chassyéknak már bottal üthetik a nyomát Zoráék. Very Happy


*a tanársereg közeledik feléje*
*összeszedi a motyóját*

Tyűha! Nos, azt hiszem, ezt elszúrhattam valahol! A klubhelységbe már élve be nem jutok. Az a katonai pácél ott a sarokban!! Pont jó lesz az nekem!

*bebújik mögéje a lehető legkevesebb zajjal*
Back to top Go down
Sponsored content





Roxfort - Kviddics pálya - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Roxfort - Kviddics pálya   Roxfort - Kviddics pálya - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Roxfort - Kviddics pálya
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Roxfort - Nagyterem
» Roxfort - Jóslástan óra

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hungarian HornTales :: Beyond Platform 9 and 3/4 :: Magyar RPG-
Jump to: